Samsung’dan Metal Kasalı Telefon Geliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Alpha ile uzun bir aradan sonra akıllı telefonlarda metal malzeme kullanımını başlatan Samsung, benzer anlayışı yeni amiral gemisi Galaxy Note 4’te de sürdürdü. Galaxy Alpha ve Galaxy Note 4’te metal çerçeve kullanan Güney Koreli üretici önümüzdeki süreçte duyuracağı orta ve üst düzey telefonların büyük bölümünde metal kullanımını standart haline getirebilir; zira SamMobile sitesi tarafından yayınlanan yeni bir rapor Samsung’un metal kasadan oluşan bir telefon hazırlığında olduğunu gösteriyor.

teknik destek

SM-A500 model numaralı telefon Galaxy Alpha ve Galaxy Note 4’teki metal çerçevelerin aksine metal kasadan oluşacak. Telefonun pili çıkarılamayacak, bu da metal kasa ihtimalini daha güçlendiriyor. Samsung’un bir süredir pek çok modelde kullandığı deri görümlü arka kapaklar yeni telefonda kullanılmayacak.

Galaxy Alpha’nın teknik özellikler noktasında kırpılmış versiyonu gibi görünen SM-A500’de 5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran kullanılacak. 64-bit desteğe sahip dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisine sahip akıllı telefonda ayrıca 16GB dahili depolama, hafıza kart desteği, 2.330mAh kapasiteli pil, 8MP arka kamera ve 5MP ön kamera öne çıkan özellikler olacak.

Önümüzdeki günlerde telefona ilişkin daha fazla sızıntının gerçekleşmesi bekleniyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!