Samsung’ın Yeni Patenti Yuvarlak Tasarımlı Saati

Samsung’ın Yeni Patenti Yuvarlak Tasarımlı Saati İşaret Ediyor!

Andronova

Samsung‘un potansiyel olarak fikir elde edebileceğimiz kısa sürede yeni Samsung akıllı saati olabilecek ilgi çekici patenti bu hafta kendini gösterdi.

Peki bu patenti bu kadar ilgi çekici kılan şey nedir? Patent, yuvarlak tasarıma sahip, ve halka kontrollü saat çizimlerini barındırıyor. Daha açıklayıcı olmak gerekirse, 2013 yılına geri döndüğümüzde, yuvarlak tasarımlı halka kontrolüne sahip akıllı saat yoktu. Yeni patent, yuvarlak parçalara bölümlenmiş arayüzünde günlük ajandayı gösteriyor. Halkanın çevrilmesiyle ajandadaki bilgilerin değiştirilmesi planlanmış.

Elbette tüm bu patentler, bunların gerçekleşeceği anlamına gelmez. Ancak ağustos ayında Sammobile’in duyurusuna göre Samsung zaten, Moto 360 ve LG G Watch R gibi rakiplerine karşı yuvarlak tasarımlı akıllı saat üzerinde çalışıyor.

Yuvarlak tasarımlı akıllı saatler konusunda sizin fikriniz nedir?

Samsung’ın Yeni Patenti Yuvarlak Tasarımlı Saati

samsung-patent-interface-round-smartwatch1 samsung-patent-interface-round-smartwatch2

 

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.