Samsung’tan Muhteşem Galaxy S6 Edge Kutu Açma Videosu!

Haber başlığı görselini gördükten sonra “ne alaka” demişsinizdir. Evet, ne alaka. Normalde sıradan bir adamın heyecanlı anlatımıyla amatör kamera çekimiyle izlediğimiz kutu açma videolarına Samsung’tan oldukça ilginç bir bakış açısı geldi.

teknik destek

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S6 Edge için yüksek bütçeli aksiyon filmlerini aratmayan bir kutu açma videosu yayınladı.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinin satışına başlanmasının ardından bir çok kişinin almak için kuyruğa girdiği şu günlerde, Samsung’un henüz telefonlarına ulaşmamış kullanıcılar için yayınladığı bu video ile heyecanlar doruklara tırmanıyor.

Başlangıçta sıradan bir kişinin kutudan Samsung Galaxy S6 Edge’yi çıkardığı, sonradan ise 007 James Bond tarzı bir aksiyon filmine dönüşen Galaxy S6 kutu açma videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

NEhhIM6K_2o” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir