Samsung’tan Rekor Sayıda Galaxy S6 ve S6 Edge Ön Siparişi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Düne kadar Galaxy S serisinde plastik gövde kullandığı için eleştirilen, sonra yeni amiral gemisini sıfırdan tasarlayacağı öğrenildiğinde ise “hadi oradan, o riske girmez” denilen Samsung, görünüşe göre yaptığı adımdan oldukça memnun. Bu memnuniyeti kullanıcıların da yaşadığı ön sipariş adetlerinden belli oluyor.

Andronova

Koreli bir kaynağı verdiği bilgilere göre Samsung, yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’nin tam 20 milyon adet ön siparişini alarak rekora imza atmış. Bunlardan 15 milyonunun Galaxy S6 ve geriye kalan 5 milyonunun ise S6 Edge olduğu söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl Galaxy S5’in istenildiği gibi tutmaması sebebiyle Apple yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın 74.5 milyon adet satışını gerçekleştirmişti. Şimdi Samsung yeni ürünleri Galaxy S6 ve S6 Edge ile nasıl bir başarı yaşayacak merak konusu, ancak görüntüler her şeyin değişeceğini gösteriyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın