Samsung’un 7-inçlik Telefonu Bir Broşürde Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Geçtiğimiz haftalarda Çin’in haberleşme ekipmanlarına sertifika dağıtan Tenaa adlı kurumda ortaya çıkan Samsung SM-T2558 isimli phablet modelin 7-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağı görülmüştü. Söz konusu model bu defa SK Telecom için hazırlanan bir broşürde kendini gösterdi.

Yayınlanan broşürde telefonun yanı sıra bazı özellikleri de değiniliyor. Galaxy W olarak adlandırılan dev ekranlı telefonda 7-inç boyutunda HD çözünürlüklü IPS LCD ekran kullanılacak. 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli işlemcinin (muhtemelen Snapdragon 400, Adreno 305 GPU) güç vereceği modelde bellek tarafını 1.5GB RAM, 8GB depolama ve microSD kart desteği oluşturacak.

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan Galaxy W tasarımı itibariyle 4. nesil Galaxy Tab serisini bizlere hatırlattı. Akıllı telefonda ekran üzerinde aynı anda iki uygulama çalıştırma işlevi ve yatay konumda kullanma özelliği de bulunacak. 8MP arka ve 2MP ön kameranın kullanıldığı telefonun arka kısmı Galaxy Note 3’te olduğu gibi deri görünümlü bir tasarım sunacak. Telefonun ön kısmında fiziksel home butonu ve hemen yanında yer alan iki adet kapasitif buton yer alıyor. Galaxy W’de ayrıca  kapasitif menü tuşu yerine çoklu görev tuşu kullanılıyor.

Galaxy W’nin sadece Güney Kore’ye özgü bir telefon olacağı ya da uluslararası arenada Galaxy Mega 2 olarak adlandırılacağı şeklinde iddialar gündemde. Kısa süre içerisinde net bilgilerin yayınlanması bekleniyor.

galaxy-w-leak

kaynak: sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir