Samsung’un Android 4.4.4 Güncelleme Haritası Sızdı

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Android KitKat sürümünün son versiyonu olan 4.4.4 tanıtılalı uzun bir süre olmasına rağmen henüz bir çok Samsung telefon bu güncellemeyi almış değil. Şimdiye kadar hakkında resmi bir bilgide bulunmayan güncelleme ile ilgili nihayet bir yol haritası sızdırılmış durumda.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

13 tane telefonun sıralandığı listede yazılım geliştirme aşaması ve yazılımın cihazlara dağıtılacağı tarihler yer alıyor. Listeye göre 2 Galaxy S5 versiyonu(SM-G900Ive SM-G900F), Galaxy Note 3, Galaxy Note 3 LTE için testleri tamamlanan yazılım Ekim ayında kullanıcılar ile buluşacak.Galaxy S4, S4 LTE, Note 3 Neo için final testleri yapılan güncelleme Galaxy S4 Mini, S4 Mini Duos, Galaxy Grand 2, Grand 2 Duos, Galaxy Note 2 ve Note 2 LTE için ise bekleme konumunda fakat Kasım ayında kullanıcılara dağıtımına başlanacağı belirtilmiş.

Yazılımın telefonlara hangi gelişmeleri kazandıracağı ise henüz netleşmiş değil. Android dünyasında genellikle güncellemelerin her cihaza aynı anda gelmediği gibi ülkeler arasında zaman farkları olabileceğini de hatırlatmakta yarar var.

Peki siz Samsung’un güncelleme performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samsung-KitKAt-4.4-roadmap

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir