Samsung’un En İnce Telefonu Galaxy A7 Resmi Olarak Duyuruldu!

Samsung, orta seviye cihazlarının amiral gemisi olan Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A7’yi resmi olarak duyurdu.

Andronova

Genç kitleyi hedefleyen Galaxy A7, metal gövdesi ve 6.3mm lik ince tasarımıyla, bugüne kadarki en ince Samsung akıllı telefon oldu. 5.5 720p ekranı Galaxy A7’yi Galaxy A serisinin en büyük cihazı da yapıyor.

Tek ve Çift SIM kart desteği olarak iki farklı modeli bulunan Galaxy A7, her iki modelinde de sekiz çekirdekli işlemci kullanıyor. Tek SIM kartlı model, 32-bit Exynos 5430 (dört tane 1.8 GHz hızında Cortex A15 ve dört tane 1.3 GHz hızında Cortex A7 çekirdeği), çift SIM kartlı modeli ise 64-bit Snapdragon 615 (4 tane 1.5 GHz hızında ve dört tane 1.0 GHz hızında Cortex A53 çekirdeğine sahip) işlemciyle geliyor.

Samsung-Galaxy-A7-Series-Products-Specifications-2

Bellek olarak 2GB RAM kullanan Galaxy A7, 16GB dahili hafıza ce microSD kart desteğine de sahip. 13MP arka ve 5MP ön kamerası, 2600mAh bataryasıyla Galaxy A7 bir telefondan istenilecek tüm özellikleri barındırıyor.

galaxy-a7

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.