Samsung’un Galaxy 11’ine Mario Götze de Dahil Oldu! [video]

Son dönemde Galaxy markalı cihazları için dev bütçeli bir reklam çalışması içerisinde olan Samsung, Alman efsane futbol yıldızı Franz Beckenbauer teknik direktörlüğünde, dünyayı işgal etmeye gelen uzaylılara karşı ilginç bir mücadele içerisinde olacak.

Andronova

Dünyanın geleceğini kurtaracak Galaxy 11’ini kurmak için kendi mevkilerinde dünyanın en yetenekli futbolcularından oluşan bir takım kurmak için yola koyulan Beckenbauer, ilk olarak takım kaptanlığına Lionel Messi‘yi getirdi. Galaxy 11’i için yayınlanan ilk reklamlar filmlerine buradan göz atabilirsiniz.

Dünyanın kaderini elinde tutan Galaxy 11’inin ikinci üyesi de belli oldu. Yeni yıldızımız Borussia Dortmund’da yıldızı parlayan ve geçtiğimiz yıl Bayern Münih ile sözleşme imzalayan Almanların yeni yıldızı Mario Götze oldu.

Galaxy 11’ine kısa süre içerisinde yeni yıldızlar dahil olmaya devam edecek. Biz de bu takımda Cristiano Ronaldo’nun yer alıp almayacağını merak etmeye devam edeceğiz.

huO1m7PRHkM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: global.samsungtomorrow

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.