Samsung'un Galaxy J7 İsimli Yeni Telefonu Ortaya Çıktı!

Samsung'un Galaxy J7 İsimli Yeni Telefonu Ortaya Çıktı!
müşteri hizmetleri
Hemen her gün bir başka Samsung haberini paylaştığımız son günlerde, bazı kullanıcılarımız "Siz Samsung sitesi misiniz?" gibi sorular yöneltmeye başladı. Şöyle ki, Samsung o kadar çok teknoloji geliştiriyor ve mobil cihaz üretiyor ki, hakkında haber yapılmaması mümkün değil. Son olarak şimdi aldığımız bilgiye göre, akıllı telefon pazarına yön veren Koreli dev Samsung, onlarca farklı akıllı telefon modeline bir yenisini daha ekliyor. Dün Samsung'un web sitesindeki kaynak kodlarında yeni giriş seviyesi modeli Samsung Galaxy J7 görüntülendi. galaxy-j7 Sızdırılan bilgilerde SM-J700F kod adıyla yer alan yeni cihazın 1.5GHz hızındaki ARM Cortex-A53 yongasıyla geldiği görülüyor. 5.5 inç 720x1280 HD ekrana sahip olarak Galaxy J7'nin kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor. 255$'dan satılması planlanan Galaxy J7'nin Türkiye'de de satılıp satılmayacağı henüz net değil.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
muratinga
muratinga - 6 yıl Önce

Sony ' nin 6'' lik phablet haberi,
Apple watch alanlarin ayricaliklari,
Sony xperia 4 ' un yeni goruntuleri,
Iphone 6c ' nin goruntulenmesi ....
Gibi benzer haberler en guncel haberler paylasilmadigi icin yogunluk samsung ' a verildigi icin bu yorumlar gelebilir... bende samsung kullanicisiyim ilk gunden itibarende forumunuzu takip etmekteyim.. saygilarimla...

Numan Balcı
Numan Balcı - 6 yıl Önce

her gün bir model çıkarıyor suyu çıktı samsungun

volkan
volkan - 6 yıl Önce

150 cesit telefon modeli cikarana kadar sistemini stabil kullanabilen bir arayuz gelistirse ve yazilim destegi ve guncellemede bu kadar amator davranmasa cok saglam bir kitlesi olurdu. twitter dan samsung turkiye sayfasina bakiyorum herkes yazilim guncellemesinin gecikmesinden sikayetci. daha note 4 e bile lollipop hala turkiye de gelmemisken diger telefonlar icin ne kadar bekleyecek millet bilmiyorum. ben sahsen artik biktim samsung tan.

Teknoloji haberleri