Samsung’un Galaxy S6 Serisine Olan Talep Artıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un yeni Galaxy S6 modellerine olan talep beklentileri aştı. Firma yoğun ilgi ve hızla artan talepler karşısında Galaxy S6 Edge modelin üretimini hızlandırıyor.

Andronova

Konuyla ilgili Samsung kaynaklarına göre , yeni model Galaxy S6 Edge ürününe olan talebin yükselmesiyle birlikte ,eğimli ekran üretimine üçüncü bir fabrikada beklenilenden daha önce başlandı. Şirket, üretimi artırmak için yeni fabrikayı haziran ayı gibi kullanıma almayı planlıyordu, fakat yeni model için gelen taleplerin artmasıyla birlikte fabrikanın devreye alınması beklenilenden daha önce gerçekleşti.

Konunun gizli tutulmasına rağmen sızdırılan bilgilere göre, A3 olarak bilinen yeni üretim hattının devreye alınmasıyla üretimin iki katına çıkartılması hedefleniyor. Şimdilik aylık 2 milyon civarı olan ekran üretiminin çoğaltılarak 5 milyon seviyesine yükseltilmesinin sağlanacağı belirtiliyor.

Samsung, Galaxy S6 serisinin satışlarının rekor kıracağını öngörüyor. Apple ve Çin’li üreticilere pay kaptırılan şirket eski müşterilerini geri kazanmak istiyor. Kore Times’ ın haberine göre Samsung, yeni telefonunun 70 milyondan fazla alıcı bulmasını bekliyor.

Eğimli ekran Samsung’un mobil teknolojiye kazandırdığı yeni bir özellik. Önce Note Edge modeliyle kullanıcılara sunuldu, sonra yeni Galaxy S6 Edge modeliyle de çok beğenildi. Gelecekte de Galaxy Tab modellerinde kullanılacağı öngörülüyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın