Samsung’un Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Sunduğu Deneyimle Büyülüyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Daha önce filmlerde gördüğümüz, gözlüğü takan kişinin sanal gerçeklik deneyimi ve bu teknolojiye olan isteğimiz 2014’un sonuna doğru çıkan Samsung Gear VR sanal gerçeklik gözlüğüyle nihayet “gerçeğe” dönüştü.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Gear VR’ın ekranına yerleştirilen bir Galaxy Note 4 akıllı telefonu ile birlikte çalışan sanal gerçeklik gözlüğü, yüksek hassasiyete sahip sensörleri sayesinde hareketlerinizi çok iyi algılayarak büyüleyici bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor.

Aynı zamanda üzerinde bulunan dokunmatik kontrol alanı ve ses tuşları ile de kontrol imkanı sunan Gear VR, şüphesiz bu yılın en ilgi çekici akıllı cihazlarından. Sadece 200$’dan satılan Samsung Gear VR’ın maalesef henüz Türkiye’den alınması mümkün olmasa da, kısa süre içerisinde ülkemizde de satışına başlanacağı tahmin ediliyor.

Samsung’un yayınladığı videoda, sokaktaki insanlarda Gear VR deneyimini ve şaşırtıcı etkilerini gelin hep birlikte izleyelim:

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir