Samsung’un Gördüğünü Sizde Görebiliyor musunuz?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung ve Apple arasında süren rekabet mahkeme koridorlarından reklam filmlerine taşıyor. Her iki firmada çektikleri reklam filmleriyle birbirlerinin ürünlerini yerip kendi ürünlerinin özelliklerini öne çıkartıyorlar ve bu noktada açıkçası mizah ön plana çıkıyor. Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S ile ilgili sizlerle detaylı bilgileri daha önce paylaşmıştık. Tabletin en önemli özelliği ise 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekranının olmasıydı.

teknik destek

Samsung’ta bu özelliği öne çıkartan bir reklam filmi hazırlamış. Oldukça komik olan o reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İkinci reklam filmi ise yine Apple’ın iPad’ine göndermede bulunuyor. Çoklu pencere özelliğinin öne çıkartıldığı ve iPad ile sadece bir iş yapabilmeye olanak sağlanırken Galaxy Tab S’te 2 farklı işi aynı anda yapmanın mümkün olduğu yine espirili bir şekilde dile getirilmiş.

Sizde reklamlardaki gibi çocuklarınıza tablet verip onların hayal dünyalarını lütfen sınırlamayın.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!