Samsung’un Oyun Kontrolcüsü Game Pad için Ön Sipariş Süreci Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung geçtiğimiz hafta 4. jenerasyon Galaxy S’i kullanıcıların beğenisine sunarken, telefonla birlikte kullanılabilecek tam 11 aksesuarı da gün yüzüne çıkardı. Çeşitli kılıf alternatiflerin yanı sıra, S-Band, Game Pad, wireless charging, Body Scala ve ekstra batarya kiti bunların başında gelmişti. Tanıtılan aksesuarlar arasında kuşkusuz en dikkat çekeni Game Pad olmuştu.

Andronova

4 ile 6.3-inç arasındaki Samsung telefonlar için oluşturulan Game Pad, Bluetooth eşleşmesi sonucunda oyun deneyiminde kolaylık sağlamakta. Gün geçtikçe akıllı telefonlarda oyun tutkusunun artması, neredeyse konsol kalitesinin yakalanması ve kullanıcıların söz konusu oyunları gittikleri her yerde oynama isteği sağlanan gelişimde etkin rol oynuyor.

Samsung tarafından oluşturulan Game Pad, sahip olduğu fiziksel butonlar sayesinde daha basit bir oyun deneyimi sunuyor. Kontolrcünün güç birimini arka bölümde yer alan AAA piller oluşturuyor.

Yaz döneminde kullanıcılara sunulması beklenen Game Pad’in görünüşe bakılırsa daha erken bir tarihte raflardaki yerini alacak. MobileFun oyun kontrolcüsü için ön sipariş sürecini başlatırken aksesuar için 113$ (205 TL) fiyat belirlemiş. Alternatiflerine nazaran biraz pahalı olduğu belirtilen cihazın önümüzdeki dönemde sunulması planlanan birçok telefonla uyumlu olacağını hatırlatalım.

kaynak: phonearena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın