Samsung’un Parayla Sahte Fanatikler Tuttuğu İddia Ediliyor!

blank

Dünya’nın en büyük akıllı telefon ve teknoloji üreticilerinden Güney Koreli Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin ABD ve Avrupa’da duyurulmasının ardından, yaklaşık bin kişinin katıldığı büyük bir açılışla Çin’de de lansmanı yapıldı.

teknik destek

Ancak Çin kaynaklı söylentiler, Samsung’un lansmana katılanların yarısını, yani 500 kişiyi para verip tuttuğunu iddia ediyor.

Muhteşem bir lansmanda, Samsung Galaxy S6‘nın ve Galaxy S6 Edge‘nin tanıtımı yapıldığı sırada, yeni özellikler açıklanırken çığlıkların atılması, yeni amiral gemilerini görmek için uzun kuyruklar oluşması argümanıyla, Samsung’un bu fanatikleri parayla tuttuğu iddia ediliyor. İddiaya göre Samsung, lansmanda 1 saat ve üstü kalan kişilere 30 yuan (5 dolar), daha az süreyle kalanlara ise 20 yuan (3.25 dolar) teklif etmiş.

samsung-lansman

Ancak bunun, Çinli olmalarına rağmen, böyle görkemli lansman yapamayan Xiaomi gibi firmaların ve hatta Çin’e yeni girmiş Apple’ın bilerek ortaya atmış olma ihtimali de var.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!