Samsung’un Yeni Reklamları Yine Kavga Çıkartacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung ile Apple arasındaki sıcak savaş mahkeme koridorlarında sürerken iki firmanın da reklam ajansları boş durmayarak birbirleri üzerinden pirim yapmaya devam ediyorlar. Özellikle bu reklamların çok eğlenceli olduğunu ve bu işi ilk Apple’ın Microsoft’a karşı başlattığının da altını çizmekte fayda var. Nokia’nın Apple iPhone 5 ile çekilen fotoğrafların insanları zombi gibi gösterdiğini belirttiği reklamın izleri henüz silinmemişken Samsung yeni nesil Galaxy Note Pro 12,2 inç tabletin yapabildiklerinin iPad Air’dan çok daha fazla olduğunun altının çizildiği yeni reklamlarını internette paylaşmaya başladı bile. İşte bu eğlenceli reklamları gelin birlikte izleyelim.

teknik destek

İlk videoda Galaxy Note Pro 12,2’nin çoklu görev özelliklerinden bahsediliyor. Bir ekranda 4 ayrı pencere açarak her pencerede ayrı bir iş yapmamızı sağlayan Galaxy Note Pro 12,2 modeli bu anlamda gerçekten oldukça efektif çalışıyor. İşte o video

PMy5E32ALoA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

İkinci videoda ise Galaxy Note 2014 Edition modelinin yüksek çözünürlüğünden bahsediliyor. 2560 x 1600 piksel gibi mükemmel bir ekran çözünürlüğünde film izlemenin zevkini ise mutlaka deneyimlemeniz gerektiğini düşünüyorum.

mdoctWh7X_0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Üçüncü videoda ise Galaxy Note 2014 Edition modelinin ve  Galaxy Note Pro 12,2’nin çoklu kullanıcı desteği sunmasına değinilmiş ve özellikle çocuklar için farklı bir ekran kullanımının önemine değinildiği bu eğlenceli videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

L0bwRRxfuIk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir