Samsung’un Yayınladığı Gizemli Videodan Galaxy J Çıktı!

Andronova

Samsung Tayvan’ın YouTube kanalıyla yayınladığı bir video heyecan yaratmadı değil. “Sadece fit, sadece basit, sadece şık ve sadece sizin için ve sadece hızlı” nitelemelerinin kullanıldığı telefonun akıbeti kısa süre içerisinde netleşti ve videoda görünen telefonun Galaxy J olduğu anlaşıldı.

Güney Koreli üreticinin ekim ayı içerisinde resmi duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy J modelinin sadece Japonya’ya özel olacağı konuşuluyordu, ancak tasarım ve teknik özellikleriyle göz dolduran cihazın 9 Aralık’ta Tayvanlı kullanıcılara sunulacağı bildirildi.

Galaxy J her ne kadar ekran boyutu itibariyle Galaxy S4‘e benzese de, donanım özellikleriyle Galaxy Note 3 hatırlatıyor. 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, Android 4.3 Jelly Bean,  2.26GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800, 3GB RAM, 32GB dahili depolama, microSD kart desteği, optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 13MP çözünürlüklü arka kamera ve 2.600mAh kapasiteli batarya Galaxy J modelinde dikkat çeken özellikler şeklinde sıralanıyor. 3GB RAM ve OIS teknolojisi Galaxy S5‘te beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Japon pazarına özel sanılan telefonun Tayvan’da tüketicilere sunulacak olması cihazın ilerleyen günlerde Avrupa’ya uğraması ihtimalini de güçlendiriyor. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

cuEDOkn-Yr4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Samsung-GALAXY-J-1

galaxy-j-2

kaynak: AndroidAuthority

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir