Samsung’un Yeni Çift Hatlı Telefonu Oldukça İddialı Görünüyor!

blank

Tüketicilere farklı kategoride birçok cihaz tercihi sunan Samsung, FCC belgelerinden anlaşıldığı üzere çift SIM kartlı ve model numarası SM-G7102 olan oldukça iddialı bir akıllı telefon hazırlıyor. FCC belgelerinde telefonun tasarımının yanı sıra bazı teknik özellikleri de gün yüzüne çıkıyor. Telefonun yılsonuna kadar çıkış yapması bekleniyor.

teknik destek

Çift SIM kartlı telefonları şu ana kadar giriş ve giriş seviyesinin biraz üzerinde konumlandıran Samsung, SM-G7102 modelinde ise üst seviye telefonlarla yarışır bir donanım ortaya koyuyor. 5.2-inç gibi oldukça büyük bir ekrana sahip olduğu anlaşılan telefonun ekran çözünürlüğü ise HD seviyesinde. Ayrıca telefon 147mm uzunluğa ve 75.1 mm genişliğe sahip.

Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin yer verildiği modelin güç birimini ise frekans hızından anlaşıldığı üzere dört çekirdekli Snapdragon 800’ün oluşturması bekleniyor.

Telefonun çift SIM kart özelliğine sahip olması Amerika’da satışa sunulmayacağı ihtimalini güçlendiriyor. Telefonun bunun yerine gelişmekte olan pazarlarda ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde satışa sunulması bekleniyor.

samsung

kaynak: GSMArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!