Sanal Gerçeklik Gözlüğü Galaxy Gear VR Türkiye’de!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Son dönemin popüler teknolojilerinden sanal gerçeklik gözlüklerinden Samsung Galaxy Gear VR, nihayet resmi olarak Türkiye’de satışa sunuldu.

Sponsorlu reklam

Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 modelleriyle uyumlu olan Galaxy Gear VR, müthiş sanal gerçeklik deneyimini şimdi Türkiye’deki Samsung kullanıcılarına yaşatacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Daha önce sizlerle “Samsung’un Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Sunduğu Deneyimle Büyülüyor” başlığında paylaştığımız haberimiz ilginizi çekebilir.

Sponsorlu reklam

samsung galaxy gear vr

Yukarıda da bahsettiğimiz akıllı telefon modellerinin, ön kapağı çıkarılarak takılan yeni nesil Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü, aynı zamanda üzerinde dokunmatik kontrol paneli, görüntüleri yakınlaştırmak için tekerlek, ses düğmeleri ve ekranın buğulanmasını engelleyen fana sahip.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bir çok film ve oyunun sanal gerçeklik gözlüklerine uyarlandığı şu günlerde, şimdiden yakında gelecekte biz kullanıcıları nasıl inanılmaz bir deneyim keyfinin beklediğiniz kestirebiliyoruz.

Galaxy Gear VR Türkiye Fiyatı

Samsung’un ikinci nesil sanal gerçeklik gözlüğü Galaxy Gear VR modelini Türkiye’den satın almak isteyen kullanıcıların, 599TL ödemesi gerekiyor.

Ayrıca aşağıda yeni nesil Gear VR modeline ait tanıtım filmini de izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak