Şarjınızı Bitirmeden Telefonunuzu Kontrol Edebileceksiniz!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone kullananlar aksesuar konusunda oldukça şanslıdır. Bunun temel sebebi Apple‘ın her yeni telefonda kasalar konusunda radikal değişliklikler yapmamasıdır. iPhone 3G ile 3GS, iPhone 4 ile iPhone 4S, iPhone 5 ile iPhone 5S hep aynı kasaya sahip oldular. Bundan dolayı da bir modelin en az 2 yıl kullanım ömrü olacağından emin olan aksesuar üreticileri iPhone’a büyük önem vermişlerdir.

Andronova

Özellikle Kickstarter projelerinde iPhone’lar için çok değişik aksesuarlara yer verilmiştir. Bunlardan biride Lunecase adı verilen bir tasarım mucizesi. Bu ürün iPhone 5 ve iPhone 5S ile uyumlu bir kapak. Bu kapak telefonun radyo dalgalarına göre size o anda telefonunuzda ne olduğunun bilgisini ekranınıza bakmadan ve kapağa özel olarak konuçlandırılmış LED ışıklardan anlıyoruz. Bu teknoloji sayesinde iPhone kullanıcılarının %26’ya kadar şarj kullanımlarının arttığı da geliştirici firma tarafından dile getirilmekte.

lunecase-1

Ürünün bir Kickstarter projesi olduğunu tekrar hatırlatalım ve buun geliştirilmesi için gereken 50 bin doları çok çok aşıldığının bilgisini verelim. Bu kapağın satış fiyatının 39 dolar olacağını ama destek verenlerin bu kapağı 30 dolara alacağı da gelen bilgiler arasında. Şimdi Lunecase’in nasıl çalıştığı ile ilgili videoyu birlikte inceleyelim.

9jl224m9MRI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.