Seçtiğiniz Kılıf Sizi Ele Veriyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ülkemizde ki ekonomik durumları ve telefon fiyatlarını göz önüne aldığımızda 2000 TL’nin üzerinde bir para verip aldığımız telefonları çok iyi korumak istiyoruz. Bunun içinde en önemli araç telefon kılıfları ve ekran filmleri oluyor. Bir çok kişi telefonlarında ekran jelatininin hissiyatı öldürdüğünü düşünse de kılcal çiziklerin “şimdilik” önüne geçmenin tek çaresi olarak görünüyor. Telefon kılıflarına ne akdar para verirseniz verin tek amaçlarının telefonları dış etkenlerden korumak olduğu düşüncesi artık kayboluyor.

Andronova

Bir çok kişi telefon kılıflarının kendi tarzlarını yansıtmasını istiyor. Bizde sizler için ülkemizde satılan bazı telefon kılıflarını derledik. Hangisi size hitap ediyor yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde2 en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde4 en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde5 en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde6 en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde7 en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde8 en-ilginc-10-telefon-kilifi-basin-bulteni-mobilcadde11

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.