Selfie Odaklı Samsung Galaxy Grand Prime’dan İlk Görüntüler

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Selfie odaklı telefonlar son zamanda oldukça ilgi çekiyor ve Samsung’da Galaxy Grand Prime ile bu pazardan pay kapmak istiyor. Ön kamera konusunda yapılan geliştirmeleri her firma farklı şekilde yapıyor elbette. Oppo gibi firmalar, seslerini duyurmak için 180 derece dönebilen kamera gibi ilginç tasarımlara imza atarken diğer firmalar piksel boyutunu arttırma yoluna gidiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung da pikselleri arttırmayı seçenlerden. Önceki Galaxy Grand telefonunda 2 MP ön kamera kullanan firma, Grand Prime da ise 5 MPlik bir lens kullanmayı tercih etmiş. Ayrıca telefonda arka kamerada ise 8 MPlik 1080p video kaydı yapabilen bir lens bulunuyor

Telefonun donanım özelliklerine gelirsek; Snapdragon 400 1.2 gHz 4 çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ve 5 inç 960×540 çözünürlüğünde ekranı görüyoruz. Ekran konusunda Grand Prime’da gerileme gözüküyor, çünkü ilk Galaxy Grand, 5 inç 800×480 ekran ile gelirken, Galaxy Grand 2’de 5.25 inç 1280×720 çözünürlüğünde ekran vardı.

Diğer Galaxy Grandlar gibi bu telefonda da çift sim kart desteği bulunacak. Ekim ayında satışa sunulması beklenen telefonun en büyük rakipleri olaraksa Sony Xperia C3 ve Nokia Lumia 730 gösteriliyor. Sizce Galaxy Grand Prime alınır mı?

grand primegrand prime 2

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir