Sense 5, HTC One X, One X+ ve One S Modellerine Sunulacak

Sense 5, HTC One X, One X+ ve One S Modellerine Sunulacak
müşteri hizmetleri

HTC’nin geçtiğimiz güncelerde New York ve Londra’da düzenlediği etkinliklerde eş zamanlı olarak  tanıttığı yeni nesil akıllı telefonu HTC One, bünyesinde sunduğu birçok yenilik ile kullanıcılar tarafından bir hayli beğenildi. HTC BlinkFeed kişisel canlı akış hizmeti, HTC BoomSound ile Beats Audio destekli stereo hoparlörler, HTC Zoe olarak adlandırılan yenilikçi Ultrapiksel kamera ve Sense 5 belirttiğimiz yeniliklerin başında geliyor.

Telefon kullanıcıları arasında taraflı tarafsız herkes tarafından en iyi arabirim olarak gösterilen HTC Sense, 5 numaralı sürümünde radikal değişikliklere uğradı. Değiştirilen ikonların yanı sıra daha fazla özelleştirilebilir hale getirilen Sense 5’i yakın zamanda farklı modellerde de göreceğiz. Tayvanlı üretici resmi Facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklamada Sense 5’in One X, One X+, Droid DNA, J Butterfly ve One S modellerine de sunulacağı bildirildi.

Söz konusu telefonların uluslararası versiyonlar olduğu bildirilirken, güncellemenin önümüzdeki birkaç ay içerisinde adı geçen telefonlarla buluşması bekleniyor. Yeni arabirimde sağlanan gelişmelerin yan sıra HTC BlinkFeed ile hızlı haber akışı ve HTC Zoe kapsamında bir dizi kamera geliştirmeleri sunulacak güncelleme içerisinde bekleniyor.

kaynak: gsmarena

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR