Sense 5, HTC One X, One X+ ve One S Modellerine Sunulacak

HTC’nin geçtiğimiz güncelerde New York ve Londra’da düzenlediği etkinliklerde eş zamanlı olarak  tanıttığı yeni nesil akıllı telefonu HTC One, bünyesinde sunduğu birçok yenilik ile kullanıcılar tarafından bir hayli beğenildi. HTC BlinkFeed kişisel canlı a

Sense 5, HTC One X, One X+ ve One S Modellerine Sunulacak
müşteri hizmetleri

HTC’nin geçtiğimiz güncelerde New York ve Londra’da düzenlediği etkinliklerde eş zamanlı olarak  tanıttığı yeni nesil akıllı telefonu HTC One, bünyesinde sunduğu birçok yenilik ile kullanıcılar tarafından bir hayli beğenildi. HTC BlinkFeed kişisel canlı akış hizmeti, HTC BoomSound ile Beats Audio destekli stereo hoparlörler, HTC Zoe olarak adlandırılan yenilikçi Ultrapiksel kamera ve Sense 5 belirttiğimiz yeniliklerin başında geliyor.

Telefon kullanıcıları arasında taraflı tarafsız herkes tarafından en iyi arabirim olarak gösterilen HTC Sense, 5 numaralı sürümünde radikal değişikliklere uğradı. Değiştirilen ikonların yanı sıra daha fazla özelleştirilebilir hale getirilen Sense 5’i yakın zamanda farklı modellerde de göreceğiz. Tayvanlı üretici resmi Facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklamada Sense 5’in One X, One X+, Droid DNA, J Butterfly ve One S modellerine de sunulacağı bildirildi.

Söz konusu telefonların uluslararası versiyonlar olduğu bildirilirken, güncellemenin önümüzdeki birkaç ay içerisinde adı geçen telefonlarla buluşması bekleniyor. Yeni arabirimde sağlanan gelişmelerin yan sıra HTC BlinkFeed ile hızlı haber akışı ve HTC Zoe kapsamında bir dizi kamera geliştirmeleri sunulacak güncelleme içerisinde bekleniyor.

kaynak: gsmarena

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 6 yıl Önce

HTC one burada ancak resmi satış başladıktan sonra olacak sanırım :)

emrah
emrah - 6 yıl Önce

htc mi geçen hafta sattım ve bu markadan kurtuldum. hayatımda bir daha asla htc almam almam almam. Forever Galaxy s3

opix
opix - 6 yıl Önce

tesekurler mustafa bey.
uluslararasi demeleri kafa karistiriyor biraz. :)

emre
emre - 6 yıl Önce

htc ye guncelleme gelmiyor diyorsunuz adam amiral gemilerine hem jelly bean hemde bu sense 5 i yayinladi galiba duzelmeye basliyor sirket ins eski haline gelir samsung a kafa tutabilecek bir sirket varsa iphon dan once htc vardir diye dusunuyorum ins htc samsung a buyuk bir rakip olur ve guncelleme konusundada samsung u benimserse tadindan yenmez telefon pazarinda tek bir telefonun dier telefonlara fark atmasi beni uzuyor bence boyle olmamali biraz rekabet yasanmali.

Khylcn
Khylcn - 6 yıl Önce

One serisinin üvey evladı One V zaten. 512 MB RAM'i olan ne telefonlara Jellybean güncellemesi geldi HTC sağolsun One V için herhangi bir güncellemeye yeltenmedi bile aylardır.

mutta
mutta - 6 yıl Önce

rusyada satisa sunuldu gercekten guzel telefon 32 gb 500 dolr

enverpa_a
enverpa_a - 6 yıl Önce

bende mustafa bey htc one satışına ne zaman basliyacaksiniz ogreneblirmiyim

sinan
sinan - 6 yıl Önce

mustafa bey site olarak htc one satışınız olacak mı?bu konuda bilgiler sunarsanız seviniriz...

opix
opix - 6 yıl Önce

uluslar arasi demissiniz bu durumda turkiye kayitli cihazlar faydalanamiyacakmi.
cihaz turkiye garantili ise guncelleme yalanmi olacak.


17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz