ShakeLock Uygulaması İle Sallayarak Ekran Kilidi Kapatma [Video İnceleme]

blank

Akıllı telefonlarla birlikte değişime uğrayan biz insanların, dokunmatik ekranlarla parmak hassasiyeti de arttı. Diğer taraftan günlük işlerimizdeki bir çok şey için kullandığımız akıllı telefonlarımızın dokunmatik ekranlarıyla, parmaklarımız her geçen gün daha da yoruluyor. Ekran Kilidi

teknik destek

Bir çok amaç için kullanılan akıllı telefonlarda güvenlik kısmını ilgilendiren en önemli özelliklerden biri de ekran kilidi. Rakam, şekil, ses, yüz tarama, parmak izi tarama ve hatta göz tarama gibi ekran kilidi seçenekleri bu güvenliğe farklı şekillerde ulaşılmasını sağlıyor.

Şimdi ShakeLock isimli bir uygulama sayesinde, ekran kilidi seçeneklerine farklı bir alternatif olarak, Android telefonunuzun ekran kilidini sallayarak kapatabileceksiniz.

Ekran kilidi seçeneklerine sallayarak kapatma tabirini getiren ShakeLock uygulamasını doğrudan telefonunuza indirmek için ShakeLock indir bağlantısından veya Google Play Store‘dan indirebilir ve ayrıca Andronova’nın Youtube kanalında yayınladığımız video incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!