Share Link nedir Wi-Fi Direct nasıl kullanılır

Share Link nedir nasıl kullanılır Wi-Fi Direct nedir? Wi-Fi Direct nasıl kullanılır? Wi-Fi Direct ne işe yarar? Dosya nasıl paylaşılır?

Share Link nedir Wi-Fi Direct nasıl kullanılır
müşteri hizmetleri
Share Link ne demek oluyor ne işe yarıyor? Fotoğraf, video, resim, müzik ve rehberi paylaşma taşıma programı. Dosya nasıl aktarılır? Dosya nasıl gönderilir? Share Link uygulaması Android indir yükle. Share Link nedir Wi-Fi Direct nasıl kullanılır?

Share Link, WiFi Direct ile 2 telefon arasında çok hızlı şekilde dosya transferi yapmanızı sağlayan teknolojinin adı. Paylaşım yapabilmeniz için 2 cihazda da aynı teknolojinin olması gerekiyor.

Share Link, çoklu ortam dosyaları, uygulamalar ve genel paylaşımı hızlı bir şekilde sağlayan uygulamadır. Internet bağlantınız yoksa bile cihazlar arasında dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Fotoğrafları, videoları, müzikleri, uygulamaları, belgeleri ve dosyaları paylaşabilir ve sorunsuz gönderebilirsiniz.

Share Link nasıl kullanılır

Share Link uygulaması genelde ASUS cihazlarda yüklü olarak gelmekte. Share Link bulamıyorum sorunu ile karşılaşanlar Share Link sürümü uyumlu değil veya cihazın sürümü uyumlu olmayabilir. ZenLink uygulamasını da kullanmanız önerilir.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine
Emine - 9 ay Önce

Benim stare link kullanılmıyor