Sharp Aquos S3 özellikleri sızdırıldı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Sharp' tan güçlü donanıma sahip yeni telefon modeli Aquos S3 satışa çıkmayı bekliyor. Bu hafta tanıtımı yapılacak ürünün fiyatı çok merak konusu oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sharp, bu Çarşamba düzenlenecek bir etkinlikte yeni cep telefonu Aquos S3′ ü tanıtacak. Net olmayan bu bilgi sızdırıldı. Aquos S3 resimleri bazı Vietnam sitelerinde yer aldı.

Sharp markası çok uzun yıllar öncesine dayanır. Eskisi kadar popülerliği olmasa da çok kaliteli ürünler çıkarmıştır. Fotokopi makineleri, yazıcılar, yazıcı tonerleri, buzdolabı, uydu cihazları, televizyon ve ekranlar…

%91 Ekran gövde oranına sahip Aquos S3 özellikleri şu şekilde!

Aquos S3 özellikleri

İşlemci Snapdragon 630 ya da 660 olabilir. RAM 4 ve 6 GB, ekranı 5.99 inç yani 6 inç, arka tarafta 12 MP ve 13 MP çift kamera, arka kamera 16 MP, diyafram F / 1.75, arka tarafta parmak izi sensörü, Face ID ve 3100 mAh güçlü bir batarya.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Hoparlör için harici giriş bulunan cihazda çift tona sahip LED flaş bulunuyor. İddialara göre Face ID’ de kullanılan tarama özelliği diğerlerine göre çok daha iyi ve güvenli olduğu.

Sharp Aquos S3 fiyatı bakalım ne kadar olacak? İşte Sharp Aquos S3 görüntüleri!

Sharp Aquos S3 özellikleri sızdırıldıSharp Aquos S3 fiyatı


Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 15:08

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir