Sharp Aquos S3 özellikleri sızdırıldı

Sharp' tan güçlü donanıma sahip yeni telefon modeli Aquos S3 satışa çıkmayı bekliyor. Bu hafta tanıtımı yapılacak ürünün fiyatı çok merak konusu oldu.

teknik destek

Sharp, bu Çarşamba düzenlenecek bir etkinlikte yeni cep telefonu Aquos S3′ ü tanıtacak. Net olmayan bu bilgi sızdırıldı. Aquos S3 resimleri bazı Vietnam sitelerinde yer aldı.

Sharp markası çok uzun yıllar öncesine dayanır. Eskisi kadar popülerliği olmasa da çok kaliteli ürünler çıkarmıştır. Fotokopi makineleri, yazıcılar, yazıcı tonerleri, buzdolabı, uydu cihazları, televizyon ve ekranlar…

%91 Ekran gövde oranına sahip Aquos S3 özellikleri şu şekilde!

Aquos S3 özellikleri

İşlemci Snapdragon 630 ya da 660 olabilir. RAM 4 ve 6 GB, ekranı 5.99 inç yani 6 inç, arka tarafta 12 MP ve 13 MP çift kamera, arka kamera 16 MP, diyafram F / 1.75, arka tarafta parmak izi sensörü, Face ID ve 3100 mAh güçlü bir batarya.

Hoparlör için harici giriş bulunan cihazda çift tona sahip LED flaş bulunuyor. İddialara göre Face ID’ de kullanılan tarama özelliği diğerlerine göre çok daha iyi ve güvenli olduğu.

Sharp Aquos S3 fiyatı bakalım ne kadar olacak? İşte Sharp Aquos S3 görüntüleri!

Sharp Aquos S3 özellikleri sızdırıldıSharp Aquos S3 fiyatı


Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 15:08

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir