Şık Tasarımı ve Alüminyum Gövdesi ile Huawei Edge Çok Yakında

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One göz doldurucu tasarımı ve tamamı alüminyumdan oluşan gövdesiyle bir ilki başarmıştı. İlk defa bir telefonun tamamı alüminyum kasandan oluşuyordu. Tayvanlı üretici söz konusu cihazını 9.3mm kalınlıkta tasarlamış ve 2300mAh kapasiteli bir pil eklemeyi uygun görmüştü.

Andronova

ZTE ile birlikte geçtiğimiz yıl ciddi bir yükseliş sergileyen Huawei ise, mobil dünyasına oldukça iddialı bir çözüm hazırlıyor. HTC One’da olduğu tamamı alüminyumdan oluşan Edge adlı telefon dünyanın en ince telefonlarından biri olmaya aday görünüyor. 6.3mm kalınlıkta olduğu bildirilen telefon 2600mAh gibi yüksek sayılacak bir pil kapasitesine sahip. Bu kapasiteyi Galaxy S4’te görmüştük.

media 16957

Son derece ince ve etkileyici bir tasarım sergilediği gözlenen Huawei Edge, 4.9-inç boyutunda 1080 x 1920p çözünürlüklü ekran, dört çekirdekli bir işlemci, 16/32GB dahili depolama birimi, 2GB RAM ve 13MP çözünürlüklü kamera gibi üst seviye teknik özellikleri oldukça ince ve alüminyumdan oluşan tasarımda sergiliyor.

Hali hazırda Android’in en son versiyonu olan 4.2.2 sürümüyle çalışacağı bildirilen telefonun yılın ikinci yarısında raflardaki yerini alması bekleniyor. Huawei’in kıdemli yöneticilerinden Richard Yu, Huawei Edge için telefonun önümüzdeki 3 aylık süreçte resmiyet kazanacağını öne sürerken, Edge’in yapı kalitesini ise birinci sınıf olarak değerlendirdi.

media 16959

kaynak: PhoneArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın