Sızan Ekran Görüntüsü Galaxy S4’te Android 4.3’ü Gösteriyor!

Andronova

Galaxy S III, Galaxy Note II ve Galaxy S4 için Andorid 4.3 güncellemesinin dağıtımına ekim ayı içerisinde başlanacak ve daha önce sözünü ettiğimiz gibi bu noktada sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bir süre önce Galaxy S III’te Android 4.3’ün çalıştığına dair bir görsel elde edilmişti, şimdi ise sızan ekran görüntüleri Android 4.3’ü Galaxy S4’te karşımıza çıkarıyor.

Galaxy S4’ün Exynos 5 octa işlemcili versiyonunda beliren güncelleme XXUBMA8 firmware sürümüne sahip. Android 4.3’ün Galaxy S4’te getireceği yeniliklere değinecek olursak; güvenlik ve performans geliştirmeleri, OpenGL 3.0 desteği (sadece Snapdragon 600 ve 800’lü işlemcilerde hünerlerini gösterecek), konum raporlaması için her zaman Wi-Fi tarama ve bunlara ek olarak Galaxy Note 3’te yer alan bazı yeni özellikler Galaxy S4’te karşımıza çıkabilir.

Galaxy S4’ün yanı sıra diğer cihazları da göz önünde bulundurduğumuzda milyonlarca kullanıcı Android 4.3 güncellemesini sabırsızlıkla bekliyor. Güncelleme detaylarının neler olduğunu ise ekim ayı içerisinde öğreneceğiz. Öncesizde sızdırılacak bir firmware ise güncelleme kapsamında yer alan tüm yenilikleri gün yüzüne çıkarabilir.

4.3-s4

ilgili>> SamMobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir