Sızan Görüntüler iPhone 6’nın 4.7 inçlik Ekranının Final Montajını Gösteriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın 9 Eylül’de resmiyete kavuşturacağı iPhone 6’ya ilişkin sızıntılar tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak iPhone 6’da yer verilecek ekranın final montaj görüntüleri yayınlandı. iPhone 6’da en çok beklenen özelliklerden biri de safir ekran. Yayınlanan görüntülerden panelin safir ekran olup almayacağı anlaşılmıyor, ancak Apple’ın çizilmelere karşı dayanıklı bir yapı sergileyen ekran teknolojisini yeni iPhone’da yer vereceği birçok defa yazıldı çizildi.

Sızan görüntülerde iPhone 6’nın 4.7-inçlik sürümüne bir bakış atıyoruz. Apple’ın aynı zamanda 5.5-inçlik bir iPhone 6 üzerinde çalıştığı da uzun bir süredir dillendiriliyor ve telefona ilişkin bugüne kadar sayısız sızıntı gerçekleşti. Daha büyük ekranlı iPhone 6’nın 9 Eylül’de tanıtılacağı yönde gelişmeler var, fakat kimi kaynaklara göre telefon sonbaharda ortasında resmiyet kazanacak.

iPhone 6’nın 4.7-inçlik sürümünde 960 x 1704p çözünürlüklü ekran kullanılması muhtemel görünüyor. 137.5 x 67 x 7mm ebatlara sahip yeni iPhone özellikle kalınlık noktasında iPhone 5 ve 5S’e göre daha ince bir kasa barındıracak. F/1.8 diyafram aralığına sahip 10MP çözünürlüklü arka kamera, iOS 8 işletim sistemi, daha hızlı ve daha güçlü A8 işlemci ve 2.100mAh kapasiteli pil iPhone 6’nın öne çıkan diğer özellikleri olacak.

iPhone 6’nın fiyatına gelince; kısa süre önce Çinli kaynaklarca sızdırılan bir broşürde iPhone 6’nın 4.7-inçlik sürümü için 850 dolar, 5.5-inçlik sürümü içinse 1.012 dolarlık bir fiyat ön görülmüştü.

123

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!