Sizce Bir Sonraki Nexus Cihazını Hangi Üretici Yapmalı? [Anket]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android ve güncelleme denilince akla ilk gelen şey şüphesiz Nexus ve bugüne kadar bir çok üretici Nexus cihazı üretti. İlk olarak HTC ile başlayan, kanaatimce en iyi Nexus olan Nexus One modelini, sonrasında Samsung, LG ve son olarak Motorola takip etti.

Andronova

Google‘ın tabiri caizse “el değmemiş” Android deneyimini sunmak için planladığı Nexus projesi, deneyimli Android severler için her zaman vazgeçilmez oldu. HTC Nexus One, Samsung Nexus S ve Galaxy Nexus, LG Nexus 4 ve Nexus 5 ve son olarak Motorola Nexus 6 modelleri ile Nexus serisi devam ederken, bazı üreticilerin Nexus modellerini sevdik, bazılarının kini ise sevmedik.

Peki sizce bugüne kadar ki en başarılı Nexus’u üreten ürecisi hangisi? Ve bir sonraki Nexus’u hangi üreticinin üretmesini istersiniz? Bu sorulara aşağıdaki anketlerimize katılarak cevap verebilirsiniz.

[polldaddy poll=8675989]

[polldaddy poll=8676002]

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.