Sızdırılan Kullanma Kılavuzu, LG G2’nin Tüm Detaylarını Gözler Önüne Seriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG G2 lansmanına sadece iki gün kaldı ve Fransız teknolojisi blogu nowhereelse.fr sitesinde ortaya çıkan kullanma kılavuzu, telefonun sahip olduğu tüm detayları gözler önüne seriyor. Süreç içerisinde birçok defa telefonun görselleri sızdırılırken, LG de dönem dönem sunduğu videolarla telefon hakkında ipuçları aktardı.

Kılavuzda yer alan görsellerden hareketle LG G2’nin sahip olduğu tasarımın artık netleştiğini ifade edebiliriz. 5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekranın yer bulacağı telefonun ön bölümünde ve yanlarında herhangi bir fiziksel butona yer verilmiyor.

Güney Koreli üretici ses tuşlarını ve güç butonunu/kilit tuşu arka bölümde kamera altına konumlandırarak sıra dışı bir anlayış benimsemeyi uygun görmüş. 143 gram ağırlığa sahip telefonun 138.5 x 70.9 x 8.9mm boyutlara sahip olduğu kılavuzda yer alırken, söz konusu boyutları Galaxy S4 (136.6 x 69.8 x 7.9 mm) ile kıyaslarsak sanırım daha fazla fikir ediniriz.

32GB dahili depolamanın yanı sıra 64GB’a kadar microSD kart desteği sunacak modelde çıkarılabilir bir yapı sunan 2.610mAh kapasiteli bir pil yer alacak. LG G2’de ayrıca iPhone 5 ve Moto X modelinde olduğu gibi nano-SIM kart girişine yer verilmiş.

Android 4.2.2 ile çalışacak telefonda yer alacak güç birimi ise daha önce Güney Koreli üretici tarafından resmi olarak bildirilmişti. Buna göre LG, G2 modelinde 2.3GHz frekans hızında çalışan Qualcomm tarafından oluşturulan ve Krait 400 mimarisine sahip dört çekirdekli Snapdragon 800 birimine yer verecek. Telefonda yer alacak grafik birimi ise Adreno 330 olacak. Son dönemde ortaya çıkan iddiaların büyük bölümünde 3GB RAM’a sahip olacağı bildirilen telefon, bu anlamda bir ilki gerçekleştirebilir.

7 Ağustos’ta New York’ta düzenlenecek etkinlik kapsamında telefonun resmi olarak lanse edileceğini hatırlatalım.

kaynak: GSMArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!