SkinVision – Melanoma Uygulaması Cilt Kanseri Teşhisi Yapabiliyor!

Andronova
1 Minimum Okuma

Cilt Kanseri Teşhisi: Hayatımıza girdikten sonra günlük yaşamımızı kolaylaştıran en büyük araç haline gelen Akıllı telefonların hayatımızdaki önemli de her geçen gün artıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllı telefon için geliştirilen uygulamalarla, eğlenceden, iş, sağlık ve bir çok alanda faydalanıyoruz. Özellikle sağlık konusunda oldukça faydalı uygulamaların olduğu akıllı telefonlar, daha sağlıklı ve düzenli bir hayat yaşamamızı kolaylaştırıyor.

Fitness, spor gibi alanların haricinde, kalp ritmi ölçmeden tutun da, anlık stres seviyenize kadar bir çok bilgileri alabildiğimiz akıllı telefonlar için, cilt kanserini teşhis edebilen bir uygulama geliştirildi.

Eindhoven Catharina Hastanesi tarafından yapılan araştırmada, akıllı telefonlar için geliştirilen SkinVision – Melanoma uygulamasının cilt kanseri teşhisini yapabildiği açıklandı.

Cilt Kanseri Teşhisi

skinvision-Melanoma-goruntu1

Cilt kanseri türleri arasında en tehlikeli olan Melanoma‘nın 1. aşamasında teşhis edilmesi durumunda %95 oranında hayatta kalma şansının olduğu belirtilirken, 4. aşamadan sonra ise hayatta kalma oranının sadece %15 olduğu söyleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Cilt Kanseri Teşhisi

skinvision-Melanoma-goruntu2

Yapılan araştırmalarda cilt kanserini %80 oranında algılayabilen SkinVision – Melanoma uygulaması hem iOS hem de Android cihazlar için marketlerde ücretsiz olarak yer alıyor.

SkinVision – Melanoma uygulamasını iOS için indirmek için App Store ve Andorid için doğrudan telefonunuza indirmek istiyorsanız Google Play Store‘den indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir