Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları

Vestel televizyonda kablosuz wifi ağ ayarları nasıl yapılır? Samrt TV kablosuz internet ayarları nasıl yapılır?

Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları
banner192

Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyonda kablosuz internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyon internet ayarları.

Kablosuz ayarlar için Ayarlar bölümüne giriniz. Ağ Ayarları seçeneğinden kablosuz ayarlarını yapabilirsiniz. İnternet bağlantı sorunu yaşarsanız, manuel IP ve DNS adımlarını uygulayabilirsiniz. IP adresi modem markasına göre değişebilir. Örnek 192.168.1.5 ve DNS 8.8.8.8.

facebook müşteri hizmetleri

Ağ→ Wi-Fi Direct→Açık. Wi-Fi Direct Ayarları. Wi-Fi Direct cihazdan TV ekranından TV adını seçiniz. Cihazınız Wi-Fi Direct desteklemiyorsa, options butonuna basını manuel seçin. TV’ ye bağlayıp çalıştırınız.

Vestel Smart tv kablosuz wifi ayarları

Menu (Home) tuşunu tıklayın. Ayarlar→Ağ→Aygıt Adı. Bağlı cihazları listelenmesi için Ayarlara gidiniz. Tüm cihaz kaydını silmek için, options basınız. Tümünü Sil seçeneğini seçip onaylamak için Evet tıklayın.

Sitede konu için birden çok içerik yer almakta. Sitenin arama bölümünden veya Google' den konu başlığı ve sonuna sitemizin adını yazarak aratabilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
matrix
matrix - 4 yıl Önce

Andorid varken tizen pek tutmaz