Snapdragon 805 İşlemcili Yeni Bir LG G3 mü Bizleri Bekliyor?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Snapdragon 805 İşlemcili Yeni Bir LG G3 mü Bizleri Bekliyor?

Andronova

LG’nin mobil dünyasında yaşanan amansız rekabete henüz dahil ettiği G3 uluslararası arenada ise gün ışığı gömüş değil. Halihazırda sadece Güney Kore’de satışta olan telefon ilk beş günlük satış performansında 100 bin rakamını aşarak önemli bir başarı elde etti. Üst düzey akıllı telefon G3’ün haziran-temmuz döneminde dünyanın birçok noktasında raflarda olması bekleniyor ancak, telefon henüz birçok kullanıcıya ulaşmadan Güney Kore’den gelen haberler G3’ü bekleyenlerde şaşkınlık yarattı.

Snapdragon 805 İşlemcili Yeni Bir LG G3 mü

Galaxy Prime ya da Galaxy F uzun bir süredir gündemi meşgul ediyor ve yakın zamanda telefonun resmiyet kazanması bekleniyor. Görünüşe bakılırsa bir süre de LG G3’ün Snapdragon 805 işlemcili versiyonuyla gündem meşgul olacak. Güney Kore medyasının LG ve Samsung haberlerinde güvenilir kaynaklar olduğu dikkate alındığında LG’nin daha güçlü bir işlemciye sahip G3 modeli oluşturması dikkate değer bir iddia olarak değerlendiriliyor.

LG, 2.5GHz frekans hızında çalışan Snapdragon 801 işlemcili G3’ü Güney Kore’de piyasaya sundu. Genel değerlendirmelerde söz konusu işlemcinin özellikle oyun performansı noktasında Quad HD ekranla iyi bir performans sunamayacağı noktasında birleşiyor. LG sadece bu durumu göz önüne almış olmasa gerek. Galaxy F ve yılın ikinci yarısında üst düzey telefonlarda sıklıkla göreceğimiz Snapdragon 805 işlemcisi ve ayrıca Qualcomm MDM9635 modemi sayesinde 225 Mbps indirme hızlarına ulaşılacak olması, Güney Koreli üreticinin bu rekabete yeni bir modelle dahil olmak istemesindeki temel etkenler olarak gösteriliyor.

Snapdragon 805 işlemcili telefonun son dönemdeki Prime modasına bağlı olarak LG G3 Prime olarak isimlendirileceği iddia ediliyor. Temmuz ayında piyasada olacağı dillendirilen telefonun neler sunacağını ve kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı önümüzdeki günlerde telefona ilişkin daha fazla detaya ulaştığımızda göreceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.