Snapdragon 810 İşlemcili LG G Flex 2 CES 2015’te Duyurulacak

İlk esnek ekranlı telefon olma özelliğine sahip G Flex modeliyle ilgi çeken LG, şimdi yeni nesil esnek ekranlı telefonu LG G Flex 2’yi CES 2015’te duyurmaya hazırlanıyor.

Andronova

Koreli site Naver’in de teyit ettiği bilgiye göre, LG G Flex 2’nin 64-bit Snapdragon 810 işlemcisi ve 3 bantlı LTE-A bağlantı desteği de olacak.

Henüz LG’nin kendisi bu bilgileri onaylamasa da, G Flex 2’nin boyutunun orijinali gibi büyük olmaması bekleniyor. 6 inç 720p ekrana sahip G Flex, yeni versiyonu G Flex 2’de 5 yada en fazla 5.5 inç 1080p ekrana sahip olacak.

İlk versiyonunda da olduğu gibi, yeni G Flex 2’de de kasanın kendi kendini onarma özelliği olacak. CES 2015 önümüzdeki hafta 6 Ocak’ta başlıyor ve LG’den de bir çok önemli duyuruyu merakla bekliyor olacağız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.