Snapdragon 820 Dahili Virüs Koruma Programıyla Geliyor!

Andronova
Yazar Andronova

Akıllı telefonların büyük çoğunluğunun gücünü aldığı Qualcomm‘un Snapdragon çipsetleri, bu yıl çıkan amiral gemilerindeki Snapdragon 810 işlemcinin aşırı ısınma problemi sebebiyle kötü bir algı oluşturmuştu.

Teknoloji destek

Qualcomm, bu kötü algının ortadan kalkması için büyük çaba sarf ediyor ve şimdi yeni Snapdragon 820 çipsetiyle ciddi bir atılım gerçekleştirmeyi planlıyor.

Büyük bir ihtimalle önümüzdeki dönem amiral gemilerinin çoğunluğunda yer alacak Qualcomm’un yeni Snapdragon 820 çipseti, kendi dahili virüs koruma sistemi Smart Protect ile güvenlik alanında devrim yapmaya hazırlanıyor.

qualcomm-snapdragon-820-virus-koruma

Kötü amaçlı yazımlımlara karşı koruma sağlayacak olan Smart Protect sistemi, kişisel verilerin korunması ve yüklenen uygulamaların anında takip edilmesiyle akıllı telefonlarda önemli olan güvenlik sorununa çözüm sunmuş olacak.

Qualcomm’un Snapdraghon 820 SoC ile gelecek olan akıllı virüs koruma sistemi Smart Protect ile alakalı hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

NQUDGGuqzb0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir