Son Dakika: SwiftKey Klavye Artık Ücretsiz!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android ekosistemini diğer platformlardan ayıran temel özelliklerden biri de kullanıcıya farklı özelliklerde klavye alternatifleri sunmasıdır. Üreticinin size sunmuş olduğu klavyeyi beğenmiyor ve işlevsel olduğunu düşünmüyorsanız mutlaka Google Play’de alternatif klavye arayışını girmişsinizdir. Ve bu arayış neticesinde de herkesin önerdiği, klavye yazımına yeni bir soluk getiren ve düne kadar ücretini hak eden Swiftkey klavye uygulamasıyla karşılaşmış olmanız gerekiyor.

teknik destek

Belirli aralıkla güncellenen ve her geçen gün daha fazla özelliğe sahip olan klavye güne uyanan Android kullanıcıları için sürpriz bir o kadar da mutlu edecek bir gelişmeyi duyurdu. SwiftKey resmi siteden yaptığı açıklamayla Android üzerindeki en yüksek değerlendirmeye sahip, en çok sevilen klavyenin bundan sonraki süreçte Google Play’de ücretiz olarak yer alacağını açıkladı.

Büyük bir güncellemeyi de beraberinde getiren ve pek çok iyileştirmeye sahip olan klavyede öne çıkan özellikler; 60’ın üzerinde desteklenen dil, 800’ün üzerinde emoji desteği, en dağınık yazma biçimi için bile akıllı düzeltmeler,klavyeyi ayırma ve boyutlandırma seçenekleri; Gmail, Facebook, Twitter, Evernote ve çok daha fazlasıyla senkronize şeklinde sıralanabilir. Şirket ayrıca yeni süreçte ücretli ve ücretsiz temaların yer aldığı uygulama mağazasını da hizmete açtı. Kullanıcı dilerse buradan indirdiği içeriklerle klavyeyi daha da özelleştirebilir.

SwiftKey ayrıca uygulamayı ücret ödeyerek satın alan sadık kullanıcılar için de bir sürpriz yaptı ve 10 adet ücretli tema paketini ücretsiz olarak sundu. SwifKey klavye uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

SwiftKey-themes

kaynak: androidandme

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!