Son Rapora Göre Samsung Artık Apple’dan Daha Fazla Üne Sahip

Akıllı telefon pazarının en büyük iki üreticisi olan ezeli rakipler Samsung ve Apple‘ın bitmek bilmeyen atışmaları, davalar ve dahi anlaşmalarının ardından, yayınlanan son rapora göre, Samsung artık Apple’dan daha fazla üne sahip.

Andronova

Harris Poll pazar araştırma şirketinin, ABD’deki 100 popüler firma üzerinde yapılan raporunda, Sosyal sorumluluk, duygusal çekicilik, ürünler ve hizmetler, vizyon ve liderlik, finansal performans ve iş yeri ortamı dahil olmak üzere toplam altı ana kategori ele alınmış.

2014 yılında yayınlanan raporda Apple üçüncü sıradayken, Samsung yedinci sırada yer alıyordu. Ancak son 2015 raporunda durumlar değişerek, birinciliği Wegmans Gıda Marketleri’nin ve 2’inci ise Amazon.com’un aldığı listede Samsung üçüncü sırayı alırken, Apple ise 9’uncu sıraya gerilemiş.

Google’ın 10’uncu, Sony’nin 13’üncü, Microsoft’un 15’inci, Intel’in 20’inci ve LG’nin 23’üncü olduğu listeyi aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

rapor-2015-1 rapor-2015-2 rapor-2015-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.