Sony, 10 Bin Kullanıcısına Android 6.0 Marshmallow Sürümünü Yayınladı Bile!

Geçtiğimiz gün Sony, burada sizlerle paylaştığımız haberde de bahsettiğimiz gibi, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak cihaz modellerinin listesini yayınlamış ve bir çok kullanıcısını memnun etmişti. En eski modeller haricinde bir çok yeni Xpe

Sony, 10 Bin Kullanıcısına Android 6.0 Marshmallow Sürümünü Yayınladı Bile!

Geçtiğimiz gün Sony, burada sizlerle paylaştığımız haberde de bahsettiğimiz gibi, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak cihaz modellerinin listesini yayınlamış ve bir çok kullanıcısını memnun etmişti. En eski modeller haricinde bir çok yeni Xperia modelinin alacağı Android 6.0 sürümüyle Sony, güncelleme konusundaki başarısını bir kez daha ortaya koydu. Android 6.0'ın henüz daha birkaç gün önce Nexus cihazlar için yayınlanmasının ardından Sony, 10 bin Xperia kullanıcısı için, test etmeleri amacıyla Android 6.0 Marshmallow OTA güncellemesini yayınladı. sony-marshmallow Güncelleme konusunda oldukça hızlı hareket eden Sony, diğer üreticiler için de oldukça iyi bir örnek oluşturuyor. Umarız yeni Android versiyonları için güncellemeler artık üreticiler tarafından daha güncel ve hızlı bir şekilde yayınlanmaya başlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer Ay
Muzaffer Ay - 4 yıl Önce

HTC ye ne zaman gelecek

Ali Makarac
Ali Makarac - 4 yıl Önce

Eeee dünya devi olmak kalite olmak budur işte .

ugur can
ugur can - 4 yıl Önce

copy paste copy paste!.. Andronova olmuyor!; :(


Haber eksik bi de!...

Japon teknoloji devi Sony, Google Play Store'da yayınladığı özel "Sony's Concept for Android" uygulaması ile Android 6.0 Marshmallow beta testine katılacak 10.000 Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact kullanıcısını seçecek. Teste katılabilmeniz için uygulamayı Xperia Z3 modellerine indirip yüklenmesi gerekiyor.

Üzülerek söyleyelim ki test İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İzlanda, Estonya, Letonya, Litvanya, İngiltere, İrlanda ve Almanya'da geçerli. Şanslı olanlar Android 6.0 Marshmallow beta sürümünü yükleme hakkında Sony tarafından bilgilendirilecek.

Serkan Göçmen
Serkan Göçmen - 4 yıl Önce

ben 11 bınıncı kısı olablırım sanırım :D

Rogue
Rogue - 4 yıl Önce

Bu haberler fiyatları yükseltecek arkadaşlar, bilinçli olalım. z2 alacaz daha.

Vigan Alishani
Vigan Alishani - 4 yıl Önce

Erkam Uslu nexus 5 ve 5 ten sonra butun hepsine factory images cikti . Darisi biz Samsungcularin basina :)

- 4 yıl Önce

"nexus"lara gelmediyse,bu haber asparagastır.

Milkay Özyol
Milkay Özyol - 4 yıl Önce

Lg ye kapak olsun

Erkam Uslu
Erkam Uslu - 4 yıl Önce

Abi nexusa gelmedi daha ne dağıtması

Mehmed Kaya
Mehmed Kaya - 4 yıl Önce

Samsung a kapak olsun özellikle bu haber...