Sony, Android 4.3 Güncellemesini Her An Başlatabilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kasım ayı başında Android 4.3 ve Android 4.4 güncellemesini dağıtımına ilişkin planlarını resmi site üzerinden duyuran Sony, son gelen haberlere bakıldığında Android 4.3 güncellemesine her an başlayabilir. Sony, Android 4.3 Güncellemesini

teknik destek

İlk olarak bir XDA Geliştiriciler Forumu’nda bir üye Xperia Z Ultra cihazına 14.2.A.0.290 yapı numarasına sahip bir güncellemenin ulaştığını gösteren bir fotoğraf yayınladı.  228.2MB boyuta sahip olan güncellemenin Android 4.3  olması bekleniyor, ancak kullanıcı kendisine OTA yoluyla ulaşan güncellemeyi yükleyebilmiş değil.

Sony, Android 4.3 Güncellemesini

Paylaşımı yapılan diğer görselleri bakıldığında ise bu defa Xperia ZL modeline resmi Android 4.3 güncellemesini yüklendiği görülüyor. Güncelleme neticesinde 10.4.XXXXX yapı numarasına kavuşan cihazda kernel versiyonu 3.4 olarak görülüyor. Sony’nin Android 4.3 güncellemesine hangi yenilikleri ya da iyileştirmeleri dahil ettiği bilinmiyor, ancak Xperia ZL cephesinden elde edilen görsellere bakıldığında Japon üreticinin Xperia Z Ultra ve Xperia Z1 modellerinde yer verdiği beyaz kullanıcı arayüzü Android 4.3 kapsamında telefonlara sunacak.

Xperia Z Ultra ve Xperia ZL’nin yanı sıra Xperia Z, Xperia ZR, Xperia SP, Xperia Z1, Xperia Tablet Z, Xperia T, Xperia TX ve Xperia V modelleri de Android 4.3 Jelly Bean sürümüne yükseltilecek.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın