Sony, Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Göndermeye Başladı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google’ın Android 6.0 Marshmallow sürümünü yayınlamasından sonra köklü bir değişime giden bir çok Android telefon üreticisi, yeni Android 6.0 güncellemesini yayınlama konusunda ellerini hızlı tutmaya başladılar.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sony‘de yeni OTA güncellemesini kullanıcılara yayınlamak için tüm gücüyle çalışan firmaların başında geliyor. Bu konuda aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir:

  • Sony, Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Alacak Cihaz Listesini Yayınladı!
  • Sony, Android 6.0 Marshmallow AOSP Kaynak Kodlarını Yayınladı
  • Karşınızda Sony’nin Android 6.0 Marshmallow Arayüzü

Sony, şimdi Xperia kullanıcıları için ilk Android 6.0 Marshmallow OTA güncellemesini göndermeye başladı bile.

sony-xperia-android-6-0-marshmallow

Şimdilik sadece Avrupa’daki Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için yayınlanan Android 6.0 OTA güncellemesinin, çok kısa süre içerisinde yukarıda da bilgisini verdiğimiz, Sony‘nin Marshmallow güncellemesini alacak cihazlar listesindeki modeller için yayınlanması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

MRA58K.Z1.2085 nolu yapı numarasıyla yayınlanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle birlikte, ekrana dokunarak cihazı uyandırma, USB yoluyla MIDI desteği ve daha bir çok yenilik te Xperia severleri bekliyor olacak.

Umarız Sony, en kısa sürede bu güncellemeyi Türkiye için de yayınlar.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak