Sony, Asla Akıllı Telefon İşini Bırakmayı veya Satmayı Düşünmüyoruz Dedi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Gerek Çinli akıllı telefon üreticiler, gerek ise büyük devler sebebiyle akıllı telefon satışlarında yaşadığı ciddi düşüşler sonrası Sony Mobile‘ın satışını düşünen Sony, hakkındaki batıyor, satılacak vs. gibi iddialara karşı önemli bir açıklama yaptı.

teknik destek

Sony’nin CEO’su ve Başkanı Hiroki Totoki yaptığı açıklamada “Sony asla akıllı telefon pazarından çekilmeyecek ve Sony Mobile‘ı satmayı düşünmüyoruz” dedi.

Son amiral gemisi Xperia Z3+ (Xperia Z3 Plus) modeliyle hayal kırıklığı yaşatan ve büyük ihtimalle yaşayan Sony, geçtiğimiz günlerde “Sony Xperia Z5 Çok Yakında Geliyor: Snapdragon 820, 4GB RAM ve 4500mAh Batarya” başlığıyla yayınladığımız haberimizde detaylarını okuyabileceğiniz yeni amiral gemisi Xperia Z5‘i Eylül ayı içerisinde çıkaracağını açıklaması sonrasında bir çok kişiyi şaşırtmıştı.

sony-xperia-z5

Bu hamleleriyle Sony, akıllı telefon pazarında ciddi atılımlar yapmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Eğer Sony Xperia Z5 söylentileri doğruysa, ki bu konuda kaynaklar sağlam, Sony ciddi bir çıkış yapabilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın