Sony D6503 Sirius (Xperia Z2) Android 4.4 KitKat Duvar Kağıtları Yayınlandı [İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin 24 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi’nde üst sınıf özelliklere sahip bir telefon karşımıza çıkaracağı artık kesinleşen bir hal aldı. Son dönemde telefona dair birçok ayrıntı internet ortamında gün yüzüne çıktı. İlk olarak sertifika belgelerinde ve AnTuTu kriter testinde beliren Sirius kod adlı telefonun kısa süre önce ayrıntılı görselleri XDA forumunda baş göstermişti. Hemen akabinde ise telefonun kullanıcı arayüzü ayrıntılı bir çekilde yayınlandı.

teknik destek

Söz konusu ekran görüntülerinden Sony’nin Sirius kod adlı telefonda (muhtemelen Xperia Z2) Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine yer vereceği anlaşılmıştı. Japon üretici ayrıca Xperia kullanıcı arayüzünde önemli gelişmelere de yer verecek. Kullanıcı arayüzüne ilişkin tüm detaylara buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Mobil dünyasında üst seviye akıllı telefonların resmiyet kazanmaları öncesi o ilk olarak bahsi geçen telefonda yer alacak bazı dosyalar geliştiriciler tarafından mevcut telefonlara uyarlanabiliyor. Xperia Z2’de benzer bir süreç yaşanıyor ve telefonun sistem dosyalarını ele geçiren geliştiricler ilk olarak Sony’nin Android 4.4 yüklü Xperia Z2’de yer vereceği duvar kağıtları yüklenebilir hale getirdi.

Sony Sirius modelinde yer alacak duvar kağıtlarının tümünün yer aldığı zip dosyasını buradan  indirebilirsiniz. Çok yakında ise Xperia Z2’de yer alan yeni nesil kullanıcı arayüzünün diğer Xperia telefonlara uyarlanması bekleniyor.

discover_ps4-640x568

kaynak: xperiablog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!