Sony Ericsson Xperia ARC için CyanogenMOD Nasıl Yüklenir, Detaylı Anlatım!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce Android 2.3.7 versiyonunu taşıyan 7.1 numaralı CyanogenMOD ROM‘unu duyuran Steve Kondik ve takımı, FreeXperia geliştirici ekibi ile işbirliğine giderek birçok Sony Ericsson Xperia serisi Android akıllı telefonu için de yazılım desteği vermeye başlamıştı.

Andronova

İlk etapta CyanogenMOD bağlantılarında yer almamış Sony Ericsson‘un 2011 yılı amiral gemisi Xperia Arc için CyanogenMOD’u sizlerle paylaşıyoruz! 14 Ekim itibariyle 7.1.0.1 versiyonu yayınlanmış olan yazılımın hızına hız kattığını söyleyebiliriz. Yakın zamanda duyurulacak olan Android 4.0 Ice Cream Sandwich‘i de cihazlarımıza ulaştıracak ilk ekibin CyanogenMOD olacağından hiç şüphemiz yok!

Sony Ericsson Xperia Arc için CyanogenMOD hakkındaki her türlü bilgiyi Android Türkiye Forumumuzdaki konusunda topladık. Dosyaların indirme bağlantısın yanı sıra en güncel versiyona ulaşabileceğiniz FTP adresilerini ve detaylı yükleme öncesi ve sonrası bilgileri sizlerle paylaştık. Konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilir, sorularınızı o konudan bizlere yönelterek en kısa sürede cevap alabilirsiniz.

SONY ERICSSON XPERIA ARC – CYANOGENMOD 7.1.0.1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.