Sony Honami, 4 Eylül’de Tanıtılabilir; Davetiyeler Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde FCC onayı aldığı belgelerden anlaşılan Sony’nin merakla beklenen yeni nesil telefonu Honami’nin (Sony i1) söz konusu belgede 30 Eylül tarihinden önce tanıtılacağı yer almıştı. Şu süreçte telefon için düzenlenecek etkinliğin tarihine dair bir belirsizlik olsa da, ortaya çıkan yeni görseller bir nevi Honami için tertiplenecek etkinliğe dair detayları gün yüzüne çıkardı.

Andronova

Görsellerden anlaşıldığı üzere Honami 4 Eylül tarihinde resmiyet kazanacak. IFA Berlin Fuarı öncesinde düzenlenecek bir basın toplantısında tanıtılması beklenen telefon için sızdırılan görsellerin sahte olma ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir.

Görsellerde dikkat çeken bir diğer husus ise Honami’nin ince bir yapıda sergiliyor olmasıdır. Yakından bakıldığında ise Honami’nin Xperia Z Ultra modelinde olduğu gibi daha oval kenarlar sunduğu görülüyor. Genel anlamda ise Xperia Z tasarımının devam edeceği kamera odaklı telefonun sağ yanında güç ve ses tuşlarının üzerinde ne olduğu henüz bilinmeyen ve geniş bir alana yayılmış bir giriş söz konusu. Yine görsellerden Honami’nin ilk aşamada mor renk seçeneği sunacağını görüyoruz.

Telefonda yer alacak teknik özellikleri kısaca özetlemek gerekirse; 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü X-Reality motoro ve  TRILUMINOS teknolojilerine sahip ekran, 16GB dahili depolama birimi ve microSD kart girişi, Sony G-lens ve BIONZ görüntü işlemcisi ile donatılan 20.7MP çözünürlüklü kamera, 2.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergileyen IP57 sertifikası.

media 16704

media 16705

ilgili>> XperiaBlog

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın