Sony Honami, Xperia Z ile Yan Yana Görüntülenirken; Lansman Tarihine Dair Detaylar Geldi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde Sony Honami cephesinden en net görüntüler sızdırılmış ve telefonun tasarımı hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olmuştuk. Ortaya yeni çıkan görüntülerde ise Honami’yi Xperia Z ile yan yana görüyoruz. Honami, görüldüğü üzere Xperia Z’de daha uzun ve ince bir tasarım sergiliyor. Bunun yanı sıra Sony’nin Honami adlı kamera odaklı telefonunda Xperia Z tasarımını devam ettirdiği açıkça ortada.

Honami cephesinden gelen bir diğer gelişme ise; telefon, FCC onayı alarak bir nevi artık resmi olarak doğrulandı. FCC (Federal İletişim Komisyonu) belgelerinde yer alan bilgilere göre telefon 30 Eylül tarihinden önce lanse edilecek ve ekim ayının ilk haftasında raflardaki yerini alacak.

5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü ekran, X-Reality motoro ve  TRILUMINOS teknolojilerine sahip olacak. Ayrıca telefonda 16GB dahili depolama birimi ve microSD kart girişine yer verilecek.

Sony G-lens ve BIONZ görüntü işlemcisi ile donatılan 20.7MP çözünürlüklü kamera, 2.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi ve 2GB RAM Honami’nin öne çıkan teknik özellikleri olacak.

Sony Honami, IP57 sertifikasına sahip olacak ve bu sayede toza karşımı koruma sağlayacak, aynı zamanda 1 metre derinlikte 30 dakika boyunca dayanıklı bir yapı sergileyecek. Bağlantı seçenekleri ise; Bluetooth 4.0, NFC, Wi-Fi ve GSM / UMTS / LTE ağları şeklinde sıralanıyor.

Son olarak telefonun kamera arayüzüne dair yeni görüntüler ortaya çıkarken, söz konusu görsellerde kimi çekim modları hakkında detaylar aktarılıyor. Süper otomatik çekim, Manuel, BlackBerry Z10 modelinde olduğu gibi Timeshift seri çekim, AR etkisi (Artırılmış Gerçeklik), sosyal canlı (Facebook canlı video yayını) ve panorama modu bunlar arasında yer alan kimi çekim özellikleri.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!