Sony, IFA Berlin Etkinliği İçin Davetiye Göndermeye Başladı; Gözler Honami’de

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Berlin’de düzenlenen IFA (Tüketici Elektroniği Fuarı) etkinliğinde Xperia T/TX/V modellerinin duyurusunu gerçekleştiren Sony, içerisinde bulunduğumuz yılda da aynı etkinlik kapsamında yeni ürün ya da ürünler duyurmaya hazırlanıyor. Şirket etkinlik için davetiye göndermeye başlarken, etkinlik kapsamında nelerin tanıtılacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak akıllara gelen ilk model Honami oldu.

teknik destek

Geçtiğimiz hafta tanıtılacağı yönünde iddialar gündeme gelen telefon için görünüşe bakılırsa Sony tüketicileri eylül ayına kadar heyecanlandırmaya devam edecek. 4 Eylül’de basın karşısına çıkması beklenen telefon, yine aynı etkinlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Galaxy Note 3’e ciddi manada rakip gösteriliyor.

Xperia Z ile ocak ayında düzenlenen CES 2013 etkinliğinin en iyi cihaz tanıtımını yapan Sony, teknik özelikler noktasında göz doldurması beklenen Sony Honami ile benzer bir başarıya daha imza atabilir.

20MP çözünürlüklü 1/1.6-inç büyüklüğünde bir sensöre sahip olması beklenen telefonun 4K video kaydı gerçekleştireceği bildiriliyor. Birçok çekim modunun da yer alacağı kamera  SuperResolution görüntü işleme teknolojisini beraberinde getirecek ve 12800′e kadar ISO değeri sunacak. Karanlık ve az ışıklı ortamlarda daha net çekimlere olanak sağlayan Xenon flaş da kameranın yetenekleri arasında yer alacak.

Kamera noktasında sektörün en iddialı çözümlerinden (hatta en iyisi) biri olması beklenen Honami, sadece kamera yetenekleri ile ön planda olmayacak. 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 5.4-inç boyutunda Triluminos ekran telefonun donanım tarafında da ne denli iddialı olduğunu gözler önüne seriyor.

kaynak: AndroidCentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!