Sony, IFA’da Yeni Bir Tablet Duyurmaya Hazırlanıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

3 Eylül’de yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xperia Z3’ü duyurmaya hazırlanan Sony, tablet kategorisinde de en üst düzey cihazı olan Xperia Z2 Tabletin devam modelini söz konusu etkinlikte basın mensuplarının karşısına çıkarabilir.

teknik destek

Şubat ayında Xperia Z2 Tableti duyuran ve mart ayında piyasaya sunan Sony’nin yeni tabletinde bir kez daha şık bir tasarım ve üst düzey bir donanıma yer vermesi bekleniyor. Sony’nin yeni tableti Endonezyalı makamlarca onaylanırken, tabletin SGP621 olan model numarası Xperia Tablet Z (SGP321) ve Xperia Tablet Z2’nin (SGP521) devam modeli olacağını gösteriyor.

Xperiablog sitesine göre LTE desteğini de barındıracak yeni nesil Xperia Tablet bu defa 8-inç tablet kategorisinde Sony’i temsil edebilir.

İnce ve suya karşı dayanıklı kasa, dört çekirdekli Snapdragon 801, Full HD ya da Quad HD çözünürlüklü ekran, 3GB RAM, 16GB depolama, hafıza kart desteği, 8.1MP arka kamera, 2.2MP ön kamera ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi Sony’nin yeni tablette yer vereceği özellikler olarak sayılabilir.

Sony-SGP621-640x331

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir