Sony, Kamera Uygulaması için Yeni AR Effect Temaları Google Play’de Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin mobil fotoğrafçılıkta Xperia Z1 ile hayata geçirdiği ve bu alanda son dönemin dikkat çeken yazılımsal gelişmelerinden biri olarak gösterilen AR Effect (Artırılmış Gerçeklik) özelliği Xperia Z2 ile daha da geliştirildi. Xperia Z2 ile birlikte AR Effect uygulamasına ses desteği de eklendi. Grafikleri daha da geliştirilen uygulama artık ses desteği sayesinde çekilen videoları da eğlenceli hale getirecek.

teknik destek

Sony, Android 4.3 Jelly Bean ve üzeri Xperia cihazlar tarafından desteklenen AR Effect uygulamasını güncelledi. 3.0.27 numaralı sürüme kavuşan uygulamaya birbirinden eğlenceli 6 yeni tema eklendi. Bunlar; Butterfly, Celebration, Comic, Funky Disco, Horror ve Spider-man.

Xperia cihazınızla çekeceğiniz fotoğraf ya da videoları eğlenceli hale getirecek bu temalara Google Play’den erişebilirsiniz. Alt bölümde AR Effect temasına ait görsel ve indirme linklerini bulabilirsiniz.

Butterfly

Butterfly_result-640x360

Celebration

Celebration_result-640x360

Comic

Comic_result-640x360

Funky Disco

Funky-Disco_result-640x360

Horror

Horror_result-640x360

Spider-man

Spider-man_result-640x360

kaynak: xperiablog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!