Sony Lavender İsminde Yeni Bir Çerçevesiz Telefon Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Nisan ayında amiral gemisi Xperia Z4’ü resmi duyuran Sony, bu modelini sadece Japonya için çıkarmaya karar vermişti. Şimdi 26 Mayıs’ta yani önümüzdeki Salı günü Xperia Z4‘ün uluslararası versiyonunun tanıtılmasına sadece iki gün kala, Sony‘nin çerçevesiz ekrana sahip yeni bir modeli sızdırıldı.

Andronova

Sony Lavender ismine sahip bu yeni modeli Xperia Z4 gibi modellerinden ayına en büyük özellik ise çerçevesiz ekranı. Bunun yanı sıra 13MP arka ve ön kamerasına ek olarak ön yüz kamerasında kullanılan LED flaş ve Sony’nin kendi IMX214 sensörü yer alıyor.

sony-lavender-1

5.5 inç 1080×1920 piksel ekranı, 64-bit 1.7 GHz hızında sekiz çekirdekli MediaTek MT6752 işlemcisi, Mali-T760 GPU ve 2GB RAM’i bulunması tahmin edilen Sony Lavender orta segmen bir cihazmış gibi duruyor.

sony-lavender-2

Sony’nin Xperia Z4 ilebaşarıyı yakalayamadığı şu günlerde, acaba bu model şirketin ileriye yönelik yeni amiral gemisi olarak mı planlanıyor?

sony-lavender-3

Her ne kadar sızdırılan özellikleri orta segment gibi dursa da, Sony’nin bu ürünü bambaşka özelliklerle sunabilmesi de mümkün.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın