Sony Modaya Uydu: Xperia Selfie Akıllı Telefon Geliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony Modaya Uydu: Xperia Selfie Akıllı Telefon Geliyor

Andronova

Sony, 8 Temmuz’da selfie çekim moduyla ön plana çıkacak bir akıllı telefon duyuracağını Sony Xperia Twitter hesabı üzerinden doğruladı. Tayvan’da tanıtılacak akıllı telefonun resmi ismi henüz doğrulanmamış olsa da, Xperia Selfie ya da Xperia C3 adını alması bekleniyor.

Görüntüleri de sızdırılan Xperia Selfie akıllı telefonun üst bölümünde standartlardan daha büyük bir sensöre sahip ön kamera dikkat çekiyor. Sony ayrıca ön kameranın yanına bir de LED flaş ekleyerek karanlık ve az ışıklı ortamlarda da net selfie çekmenin önünü açıyor. Orta düzey özelliklerle donatılmasını beklediğimiz akıllı telefonun şu an bilinen bir diğer özelliği 2.500mAh kapasiteli pili.

Android 4.4 KitKat sürümüyle çalışacak akıllı telefonun turkuaz renk seçeneği kameralara yakalanırken, telefonun arka bölümünde de yine kamera ve LED flaşa yer veriliyor. Ön kısmı, Xperia Z’den bu yana sürdürülen OmniBalance tasarımına sahipken, telefonun arka bölümü ise Xperia T tasarımını bizlere hatırlattı. Kullanıcının elinde tuttuğu telefonun en az 5-inç ekrana sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Sony Modaya Uydu: Xperia Selfie Akıllı Telefon Geliyor

123

4

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın